Szanowni Państwo!

Franio w Fundacji

Franuś urodził się z wadą rozwojową w postaci rozszczepu kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Przeszedł już 6 operacji, wymaga systematycznej rehabilitacji.

Pomimo wielu problemów, które wiążą się z tą wadą jest niezwykłym, pełnym pogody ducha, bardzo inteligentnym i szczęśliwym maluchem. Wspaniale rozwija się umysłowo.

Dzięki dotychczasowej, systematycznej rehabilitacji potrafi chodzić przy pomocy chodzika rehabilitacyjnego, choć nie jest to dla niego łatwe. Mamy wielką nadzieję, że przyjdą kolejne sukcesy i kiedyś będzie mógł chodzić samodzielnie, ale wymaga to jeszcze wiele czasu, codziennej pracy, specjalistycznego sprzętu oraz wyjazdów na kosztowne turnusy rehabilitacyjne (cena jednego to ok. 4500zł, a dobrze byłoby gdyby Franio mógł uczestniczyć przynajmniej w trzech, czterech turnusach w roku).

Niestety sami, z własnych środków finansowych nie jesteśmy w stanie mu tego zapewnić. Dlatego zwróciliśmy się z prośbą do Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" o udostępnienie dla Frania konta, abyśmy na nim mogli gromadzić środki na jego rehabilitację, leczenie, prywatne wizyty lekarskie, badania itd.

Do Państwa natomiast zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w gromadzeniu tych środków. Marzymy, aby dzięki tym wszystkim działaniom nasz Syn mógł stawać się coraz bardziej samodzielny.

Z całego serca dziękujemy za wsparcie!

Urszula i Michał Potaczkowie - rodzice Frania.

 

Numer konta udostępnionego przez Fundację dla Frania:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Zbiórka publiczna
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa

nr konta: 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660
z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitacjię, Potaczek Franciszek

 

Podany nr konta jest przeznaczony na zbiórki publiczne na terenie Polski. Zgodnie z regulaminem Fundacji możemy publicznie podać tylko ten numer. Na stronie internetowej Fundacji oraz w naszych apelach indywidualnych znajduje się inny numer konta - udostępnionego dla Frania na zbiórki indywidualne. Wpłaty na obydwa te konta będą przekazywane dla Frania jeśli w tytule przelewu znajdzie się dopisek z jego imieniem i nazwiskiem. Potwierdzenie wszystkich powyższych informacji można uzyskać telefonicznie w Fundacji - 022 833 88 88.

Strona Frania w Fundacji.