24 maja 2013

Dzięki wielkiej życzliwości, determinacji i super organizacji szerokiego grona osób, kilka dni temu, w Klubie Lizard King w Krakowie, SPECJALNIE dla Frania zagrały m.in. takie zespoły jak Łzy i Pudelsi! Oj, działo się, działo...! Było czadowo, głośno i... bardzo skutecznie! Przypomnę, że zbieramy pieniążki na wyjazd do Monachium, gdzie chcemy dla Frania zrobić sprzęt ortopedyczny, który pomoże mu samodzielnie chodzić. Koszt tego sprzętu, wg wstępnych ustaleń ma wynosić ponad 42 tys. Na koncercie udało się zebrać... 8 tys! To dla nas naprawdę duży zastrzyk :)


Ogromne, serdeczne PODZIĘKOWANIA dla:


Łukasza i Marcina - głównym organizatorom tej imprezy. Wykazali naprawdę wielkie serce, zaangażowanie, poświęcili mnóstwo czasu i energii. Dziękuję!


Adamowi Grzance - który rewelacyjnie poprowadził koncert i licytacje. Dziękuję!


Adamowi M. - który nie pierwszy raz wykazał zaangażowanie, wielką życzliwość i ogromne serce, a na koncert dostarczył super gadżety na licytacje. Dziękuję!


Wszystkim osobom zaangażowanym w ten koncert z Klubu Lizard King - za pomoc w organizacji, za super atmosferę i obsługę. Dziękuję!


Wszystkim Zespołom, które dla Frania wystąpiły - wybaczcie, że Franio trochę zatykał uszy i nie wytrzymał za długo, ale myślę, że za kilka lat będzie tego żałował :)) Dziękuję!


Dziewczynom - które "opiekowały się" puszkami. Dziękuję!


Fotografom - którzy uwiecznili na pięknych zdjęciach te niezwykłe chwile - również za zamieszczenie ich tutaj i tutaj. Dziękuję!


I oczywiście dla KAŻDEGO, kto przybył na ten koncert i dorzucił do puszki :) Dziękuję tym, którzy świetnie się bawili - pod sceną i przy stolikach, a szczególnie tym, dla których być może klimat tego koncertu nie był najbliższy sercu, a mimo to byli - dla Frania :)) Dziękuję!

 


O koncercie na Facebooku

 

A tutaj nasza galeria i kilka fotek z koncertu.

 

PS. Zostało nam kilka fajnych gadżetów, które na pewno wkrótce pojawią się na aukcjach charytatywnych dla Frania. O szczegółach będę informować :)