Dziękujemy z całego serca:


Franiowi - za to, że wygrał w pierwszych dniach swojego życia i dzięki temu z nami jest. Za jego uśmiech, pogodę ducha i radość, którą nam daje. Za każdy jego sukces i za to, że, jak czasem mówi, jest GENIALNY.

Babciom i Dziadkom Frania - za nieocenioną, codzienną pomoc, ogromne wsparcie i za to, że możemy na nich liczyć w każdej sytuacji.

Wujkowi Tomkowi - przede wszystkim za modlitwę (on robi to profesjonalnie w pełnym tego słowa znaczeniu:) ). Za to, że jest Super-Wujkiem, za "tarzanie się" po podłodze z naszymi chłopakami, za wszelką pomoc i wsparcie.

Cioci-Babci Jadzi - za pomoc, troskę i życzliwość, którą odczuwamy pomimo dzielącej nas odległości.

Dziękujemy wszystkim, spośród rodziny i znajomych, którzy "kibicują" Franiowi i, którym jego los nie jest obojętny - za każdą formę troski o niego, za życzliwość i dodawanie nam otuchy na różnych etapach.

Pani Jadwidze Kuklewicz (czyli Cioci Jadzi) - za wielkie zaangażowanie, życzliwość, serce i ogromną cierpliwość, jaką okazywała naszemu Małemu Łobuzowi:) oraz przede wszystkim za pracę, którą włożyła, żeby postawić go na nogi.

Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" - za udostępnienie konta, w celu gromadzenia środków finansowych na sprzęt, leczenie i rehabilitację Frania.

Lekarzom:

  • Pani dr Alicji Koczwarze - za fachową opiekę, zaangażowanie, ogromną życzliwość i za to, że zawsze ma dla nas czas.
  • Pani dr Danucie Heród - za fachową opiekę na Oddziale Intensywnej Terapii, za wielką życzliwość i za to, że zawsze potrafiła nas "podbudować".
  • Panu dr Markowi Harasiewiczowi - za profesjonalizm, życzliwość oraz ciepłe, dające nadzieję słowa.
  • Panu dr Zdzisławowi Kaweckiemu - za profesjonalizm oraz za to, że nawet nie mówiąc wiele, zawsze dodaje nam optymizmu.


Pielęgniarkom:

  • z Oddziału Intensywnej Terapii USD w Krakowie - na czele z Siostrą Oddziałową Panią Marią Knapik.
  • z Oddziału Neurochirurgicznego (XXI) USD w Krakowie.


Dziękujemy bardzo wszystkim tym, którzy włączają się w akcję pt.: "1% dla Frania" - zarówno osobom, które przekazały (lub przekażą) 1% swojego podatku Franiowi, jak i tym, którzy pomagają nam rozpropagowywać informację o tej możliwości. Szczególne podziękowania kierujemy w tym miejscu do Wojtka Janika, Asi Królas i Marzeny Pachoty.

 

Edycie i Marcinowi Płoszajom, którzy w dniu swojego ślubu zbierali ofiarę na rehabilitację Frania. Dziękujemy z całego serca im oraz wszystkim, którzy w tym dniu nas wsparli.

 

Panu Michałowi Basterowi i firmie Systemweb za pomoc techniczną przy obsłudze strony oraz wielką życzliwość.

 

Adamowi M. - za dużo, dużo, dużo pomocy, wielką życzliwość i zaangażowanie.

 

Łukaszowi i Marcinowi oraz innym osobom, które... zresztą wszystko jest tutaj